Okulumuz Mikrobiyoloji Kulübünün düzenlediği "İnovasyon" konulu seminer öğrencilerimizin katılımıyla Çan Esnaf ve Kefalet Kooperatifi toplantı salonunda yapılmıştır.
Okulumuzun düzenlediği meslek tanıtım günleri kapsamında hukuk mezunu olan avukat, savcı ve hakim mesleklerinde çalışanlar, okulumuz öğrencileriyle söyleşi yapıp soruları cevaplandırdılar.
Voleybol Genç B kız takımımız Kız Meslek Lisesi´ni 2-1 lik setlerle yenerek ilçe birincisi oldu. Emeği geçenlere teşekkür eder, öğrencilerimizin başarılarının artarak devam etmesini temenni ederiz.
Kas
Çanakkale´de düzenlenen TroyMUN 2017 etkinliğine okulumuz öğrencileri İngilizce öğretmenimiz Sevil Encür rehberliğinde katılmış ve okulumuzu başarıyla temsil etmiştir.
Kas
Cumhuriyetimizin kurucusu ve Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikal etmesinin 79. yıldönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz.
Cumhuriyet Bayramı´nın 94 yılı okulumuzun da katıldığı Atatürk Şehir Meydanındaki programla kutlandı.
Okul Aile Birliği Yıllık olağan genel kurulu Çan Termal Otel İnci Salonunda yapıldı. Toplantıda kurul üyeleri seçildi ve bütçe belirlendi.
Yerinde Eğitim ilkemiz gereği 21 eylülde 11. Sınıf öğrencilerimizle Çan 18 Mart Termik Elektrik Santraline bir eğitim gezisi düzenledik.
Okulumuz gezi kulübü öğretmenleri Dilek Pala ve Sevil Encür´ün planladığı Ankara´daki çeşitli üniversitelere gezi düzenlenmiştir.
Çan Belediyesi Akıllı E-Dershane belediye başkanı Abdurrahman Kuzu tarafından okulumuz öğrencilerine hediye edilmiştir. Teşekkür ederiz.
Okulumuz; Edebiyat öğretmenlerimiz Birsel Çelik ve İsmail Barış´ın hazırladığı programla 2017-2018 eğitim öğretim dönemine başlamıştır. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.