2017-2018 Eğitim Öğretim yılı seçmeli ders dilekçesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Okulumuz Genç A ve Genç B voleybol takımları il genelinde 3. olmuşlardır. Öğrencilerimizin başarılarının artarak devamı diler; başta beden eğitimi öğretmenimiz Hasan Aygel olmak üzere desteğini esirgemeyen idarecilerimize teşekkür ederiz.
Okulumuz Voleybol takımları erkek A ve B ilçede grup birincisi olarak il finallerine katılmaya hak kazanmıştır. Gençlerimize finalde başarılar diliyoruz.
Belediye başkanımız Abdurrahman KUZU okulumuza çeşitli müzik aletleri desteğinde bulunmuştur. Kendisine teşekkür ederiz.
Tüm emniyet teşkilatına Emniyet Müdürlüğümüz nezdinde taziyelerimizi ilettik. Hainlerin birlik ve beraberliğimizi bozamayacağını, vatanı için milletinin huzuru için canı pahasına gece gündüz çalışan polislerimizin yanında olduğunu ilettik.
24 Kasım öğretmenler günü 12. sınıf öğrencilerimizin hazırladığı program ve okulumuz idaresinin yaptığı resepsiyon; okulumuz öğrencileri, personeli, okul aile birliğinin katılımı ile kutlanmıştır. Ayrıca kompozisyon yarışmasında birinci olan öğrencimiz Kader Yürük tebrik edilmiştir.
Belediye başkanı Abdurrahman Kuzu Okulumuzdaki öğretmenlerin öğretmenler gününü tebrik etti ve personelimizle sohbet etti.
Okulumuz edebiyat öğretmenleri İsmail Barış ve Birsel Çelik´in hazırladığı; okul öğrencilerimizin sunduğu tören Nadir Pazarcıbaşı salonunda gösterilmiştir.
Okulumuzda; İsmail Barış ve Birsel Çelik´in rehberliğinde; öğrencilerimiz 10 Kasım Duvar gazetesi ve sergi hazırladı.
Okul müdürümüz Murat Karagöz atletizm ve masa tenisinde derece alan öğrencilerimizi tebrik etti ve hediyelerini verdi.